Zwroty

Na zwrot towaru mają Państwo 14 dni od daty otrzymania paczki od kuriera.
Towar zwracany jest na koszt kupującego na adres:

PPH SETIN
Kościuszki 35
05-420 Józefów

Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi posiadać komplet „przyczepionych fabrycznie” metek.
Warunkiem zwrotu towaru jest paragon, który zawsze otrzymują Państwo w paczce. W przypadku zgubienia paragonu obowiązuje dowód wpłaty - potwierdzenie przelewu Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego, na formularzu lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim. Pieniądze zwracamy w ustawowym 14 dniowym terminie
Szczegółowe informacje związane ze zwrotem towaru opisane są w zakładce Regulamin

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu.

Reklamacje

Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą .

Nie uznajemy reklamacji w przypadku wad powstałych podczas niewłaściwego użytkowania produktu, oraz uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta i niewłaściwego prania. .
Przepisy prania umieszczone są na etykiecie dołączonej do produktu. .
W przypadku reklamacji towaru (wadliwy towar, niewłaściwy model, lub kolor) prosimy o kontakt przed odesłaniem towaru. .

Prosimy o wypełnienie formularza reklamcji

Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zwracamy całkowity koszt przesyłek w dwie strony + cena towaru, lub wymieniamy towar na właściwy na nasz koszt. Towar należy odesłać w nienaruszonym stanie wraz z metką i koniecznie z paragonem i formularzem reklamacyjnym.

Wymiana

Istnieje możliwość wymiany towaru na inny model, kolor, lub rozmiar. Na wymianę towaru mają Państwo 14 dni od daty otrzymania paczki. Koszt przesyłek pokrywa kupujący (wyjątkiem jest sytuacja gdy wymiana następuje z naszej winy). Pieniądze na następną wysyłkę kurierską prosimy wkładać bezpośrednio do paczki, lub wpłacać na konto bankowe.

Prosimy o wypełnienie formularza wymiany

Jeżeli chcą Państwo wymienić towar na inny model, należy uwzględnić różnicę cenową obu modeli (dodać, lub odjąć od kosztów zwrotnej przesyłki) .
Uwaga: nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki wysłane zwykłym listem bez potwierdzenia nadania.